Інтерфакс-Україна
17:41 13.12.2024

Троє українських військових померли через отруєння хімічними речовинами, які РФ застосовує на фронті

1 хв читати

Від початку повномасштабної військової агресії РФ проти України троє українських військовослужбовців померли внаслідок отруєння хімічними речовинами, які застосовують росіяни, заявив начальник відділу екологічної безпеки та цивільного захисту управління радіаційного, хімічного, біологічного захисту Командування Сил підтримки ЗСУ Артем Власюк.

"Щодо загиблих військовослужбовців, то ми маємо наразі, на жаль, три летальних випадки", - сказав він на пресконференції в п'ятницю в Києві.

Власюк зазначив, що не розголошуватиме імен військових і підрозділів із метою безпеки.

"У трьох випадках ми маємо висновки лікарів про констатацію смерті внаслідок гострого отруєння невідомою хімічною речовиною", - сказав Власюк.

Він зазначив, що загалом від початку повномасштабного вторгнення із симптомами отруєння до медичних закладів було направлено понад 2000 військовослужбовців із різними ступенями отруєння невідомими або відомими хімічними речовинами, зокрема отруйними речовинами подразнювальної дії.

У ЗСУ наголосили, що українські воїни не використовують заборонених хімічних речовин, і Україна дотримується міжнародного права.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанчук закликав до посилення військової допомоги Україні після нічної атаки РФ

У Тернополі через атаку РФ пошкоджені сім багатоповерхівок та 10 підприємств

Більше 60 постраждалих та 12 жертв через атаку РФ - МВС

Зеленський про нічну атаку РФ: Кожен такий терористичний російський удар – це достатня причина для нових санкцій

Унаслідок масованої ворожої атаки в чотирьох районах Києва пошкоджені будинки, 11 осіб постраждали – мер

Лубінець про атаку РФ: У відповідь на цей терор цивілізований світ має об'єднатися та зупинити його

Сибіга про атаку РФ: Світ має тиском вимагати від Росії припинити вбивства

Окупанти атакували дроном цивільного в Херсоні - ОВА

Сибіга обговорив з президентом Азербайджану ключові теми українсько-азербайджанських відносин

За ніч і ранок збито 45 крилатих ракет, знешкоджено 266 ворожих БПЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА