Інтерфакс-Україна
19:26 13.12.2024

Зеленський обговорив із президентом Фінляндії Стуббом необхідність посилення української ППО

1 хв читати
Зеленський обговорив із президентом Фінляндії Стуббом необхідність посилення української ППО

Президент України Володимир Зеленський обговорив у п'ятницю з президентом Фінляндії Александром Стуббом наслідки ранкової масованої атаки Росії на енергетичну інфраструктуру України та необхідність надання Україні реальних і ефективних гарантій безпеки для досягнення стабільності та довготривалого миру.

"Ми обговорили наслідки ранкової масованої атаки Росії на енергетичну інфраструктуру України, яка вкотре продемонструвала нагальну необхідність посилити протиповітряну обороноздатність України", - написав Зеленський у своєму телеграмі.

Зеленський подякував Стуббу за принципову і непохитну підтримку незалежності України та нашого народу. "Окремо подякував за готовність Фінляндії зміцнити спроможності нашої ППО", - зазначається в повідомленні.

"Для нас важливо, що Фінляндія рішуче підтримує суверенне право України обирати власне майбутнє без зовнішнього втручання, зокрема наш вибір щодо вступу в ЄС і НАТО", - зазначив Зеленський.

Лідери країн погодилися з необхідністю надання Україні реальних та ефективних гарантій безпеки для досягнення стабільності та довготривалого миру.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У понеділок у більшості регіонів України очікуються погодинні відключення електроенергії - Укренерго

Сибіга – Орбану: Найцінніший заморожений актив Росії в Європі

Україна висловлює співчуття Австралії у зв’язку з терактом в Сіднеї - Свириденко

Зеленський: у Берліні розпочалась зустріч українських і американських переговорників

Зеленський готується до зустрічі з американською переговорною командою у Берліні

"Примари" ГУР вполювали дві дороговартісні РЛС окупантів в Криму

Перші іноземні добровольці прибули у ББпС "Спалах" – Сухопутні війска

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі наполягають на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА