Інтерфакс-Україна
19:40 13.12.2024

Вуличне освітлення в Харкові з 14 грудня працюватиме щодня і в ранкові години

1 хв читати
Вуличне освітлення в Харкові з 14 грудня працюватиме щодня і в ранкові години

Починаючи із суботи, 14 грудня, зовнішнє освітлення в Харкові працюватиме щодня, включно з вихідними днями, з 5:00 і до світанку, повідомляє пресслужба Харківської міської ради.

Як повідомляє комунальне підприємство "Міськсвітло", вечорами вуличне освітлення працюватиме, як і раніше, від заходу сонця (сутінків) до 22:30.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори між делегаціями США та РФ щодо мирного врегулювання в Україні проходять успішно – помічник Дрісколла

Стармер перед засіданням Коаліції охочих переговорив із Зеленським

Зеленський наклав санкції проти 56 морських суден, які у 2022–2025рр незаконно вивозили українську продовольчу продукцію

NovaSklo та IFC розпочинають співпрацю для створення першого в Україні заводу з виробництва флоат-скла

Ворог атакував Дніпро, постраждали двоє – мати з дитиною, жінка наразі у важкому стані

Керівник САП: активно розслідуються справи щодо можливого витоку інформації по операції "Мідас" як із САП, так і з НАБУ

"Нова пошта" втретє доставить новорічну казку дітям

Свириденко подякувала спецуповноваженому президента Франції Ельброну за внесок в допомогу Україні

На зустрічі робочої групи держав-учасниць Коаліції з розмінування обговорили закупівлю обладнання на 2025–2026рр

Зеленський поділився із Мерцом свіжими деталями роботи над кроками для закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА