Інтерфакс-Україна
22:25 13.12.2024

Засідання Радбезу ООН відбудеться 16 грудня через масовані удари РФ по Україні

1 хв читати

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця повідомив, що у зв'язку з масованими обстрілами Росією цивільного населення і критичної інфраструктури України 16 грудня відбудеться засідання Ради безпеки ООН.

"Дивіться наживо 16 грудня о 22:00 (за київським часом) засідання Ради Безпеки ООН на тему "Підтримка миру і безпеки України", яке скликається для розгляду гуманітарних наслідків збройної агресії Росії, зокрема її масованих обстрілів цивільного населення та критичної інфраструктури України", - написав Кислиця в соцмережі Х.

Источник: https://x.com/SergiyKyslytsya/status/1867645040904097921

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарський компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА