Інтерфакс-Україна
21:50 14.12.2024

Затримано підозрюваного в закладенні вибухового пристрою біля адмінбудівлі в Дніпрі

1 хв читати
Затримано підозрюваного в закладенні вибухового пристрою біля адмінбудівлі в Дніпрі

Правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у закладенні саморобного вибухового пристрою біля адміністративної будівлі в центрі Дніпра, вибух якого призвів до загибелі однієї людини і поранення ще трьох, повідомляє Офіс генерального прокурора України.

"За даними слідства, 14 грудня 2024 року о 14:45 в одному з районів м. Дніпра поблизу адмінбудівлі стався вибух саморобного вибухового пристрою. Унаслідок теракту загинула людина. Важко поранено ще одного чоловіка та двох поліцейських, які в той час перебували на службі. Пошкоджено житлові будинки поблизу", - йдеться в повідомленні, опублікованому в телеграмі і суботу ввечері.

Повідомляється, що за підозрою в скоєнні теракту затримано 37-річного жителя області, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Під процесуальним керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення терористичного акту, що призвело до загибелі людини (ч. 3 ст. 258 КК України).

Тривають слідчі заходи з метою встановлення всіх обставин та мотивів злочину.

Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснює управління СБУ в Дніпропетровській області, оперативний супровід - головне управління Нацполіції в області.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Паліса: Війна за останній рік дуже змінилась, однак українці вміють і знають, як боротися в нових умовах

Віцепрем’єр Качка обговорив з Сіярто освіту, енергетику та євроінтеграцію, назвав розмову конструктивною

Силам оборони вдається знищувати окупантів, які намагаються пробратись в Малу Токмачку під Оріховом – DeepState

Зеленський доручив збільшити фінансування корпусів армії на ключових напрямках

До України вдалося повернути ще вісім дітей з окупованих територій – Єрмак

"Укренерго" в середу обмежуватиме електрику населенню з 07:00 до 21:00, промисловості – на вечірню годину більше

Працівник НАБУ, у якого проведені обшуки, не пояснив підстави спостереження за Офісом генпрокурора - відомство

Більшість українських підлітків, які мають слабкий зв’язок з батьками, мають значний рівень стресу – соцдослідження

УЧХ проводить у Слов'янську тренінг для офіцерів ДСНС України

ССО повідомляє про розвідку та знищення ворога спецпризначенцями в Покровську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА