18:47 16.12.2024

Віцепрем'єр-міністерка Канади Фріланд пішла у відставку

1 хв читати
Віцепрем'єр-міністерка Канади Фріланд пішла у відставку

Віцепрем'єр-міністерка і міністерка фінансів Канади Христя Фріланд у понеділок оголосила про свою відставку, повідомляє ABC News.

За інформацією каналу, Фріланд сказала, що в п'ятницю Трюдо повідомив їй, що більше не хоче, щоб вона обіймала посаду міністра фінансів, і запропонував їй іншу роль у кабінеті.

Однак у своєму листі прем'єр-міністру про відставку вона заявила, що єдиний "чесний і життєздатний шлях" - це покинути кабінет.

"Протягом останніх кількох тижнів ми з вами розходилися в думках щодо найкращого шляху розвитку Канади", - сказала Фріланд.

Ймовірно, відставка Фріланд пов'язана з майбутніми в жовтні парламентськими виборами в Канаді.

У заяві про відставку Фріланд зазначила, що канадці "знають, коли ми працюємо для них, і вони також знають, коли ми зосереджені на собі. Час нашого перебування в уряді неминуче добігає кінця. Але те, як ми впораємося із загрозою, з якою зіткнулася наша країна, визначатиме нас упродовж життя цілого покоління, а можливо, й довше".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Майже 150 окупантів знешкоджено на покровському напрямку з початку доби – Генштаб ЗСУ

Лідер панівної партії Гренландії заявив про намір якнайшвидше провести референдум про незалежність

Нідерланди передають Україні мобільну лабораторію для допомоги у розслідуванні воєнних злочинів

Умєров та головком Збройних сил Швеції обговорили співробітництво в ОПК

Єрмак ініціює зустріч із спеціалістами по Голокосту, щоб обговорити сучасні злочини РФ проти людяності

Трамп запровадить санкції проти МКС у четвер

США запровадили санкції проти трьох танкерів і низки структур за перевезення іранської нафти до Китаю

Міністр оборони США Хегсет планує відвідати зустріч у форматі Рамштайн у Брюселі

Україна повернула з окупованого Криму ще 8 дітей

Заступник мера Києва та депутати міськради підозрюються в заволодінні землею в столиці під забудову в обхід торгів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА