Інтерфакс-Україна
20:23 16.12.2024

У МЗС України здивовані білоруською заявою про бажання участі в переговорах та отримання "гарантій безпеки"

1 хв читати
У МЗС України здивовані білоруською заявою про бажання участі в переговорах та отримання "гарантій безпеки"

Міністерство закордонних справ України з подивом сприйняло заяву чиновника білоруського зовнішньополітичного відомства про те, що Республіка Білорусь нібито претендує на "місце за столом мирних переговорів", де вона прагне отримати якісь "гарантії безпеки".

"Білоруський режим, всупереч частині другій статті 18 Конституції Республіки Білорусь, яка акцентує на тому, що "Республіка Білорусь виключає військову агресію зі своєї території щодо інших держав", у лютому 2022 року став співучасником повномасштабного збройного вторгнення РФ в Україну", - йдеться в коментарі речника МЗС України Георгія Тихого.

У коментарі наголошується, що Російська Федерація, яка використовувала територію свого союзника для збройної агресії проти України, є на сьогодні єдиним джерелом реальних загроз безпеці для Білорусі.

"Все, на що мають право претендувати білоруські посадовці, це справедливий розгляд у рамках процесу з притягнення агресора та його поплічників до міжнародно-правової відповідальності за злочин агресії проти України", - зазначив речник МЗС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Фінляндії: США повинні ввести санкції проти Росії

Керівники антикорупційних органів: Наступним кроком впливу може бути спроба заміни керівників НАБУ і САП

Директор НАБУ: Правоохоронець, у якого проводили обшук, погрожував "обраткою", фіксуємо такі натяки

"ДТЕК" за дві доби відновив електропостачання для 170 тис. абонентів на Київщині після негоди

За кілька місяців Третій корпус Білецького "зжере" клин, який РФ вбила між Лиманом і Боровою –– Арті Грін

Колишній речник президента Євроради Лейтс став волонтером в Україні

Директор НАБУ: Будемо просити СБУ опублікувати всі матеріали щодо детективів, які підозрюються в держзраді

Сирський: Формування підрозділів роботизованих наземних комплексів – черговий крок у розвитку спроможностей безпілотних систем

ЦПД спростував повідомлення МЗС РФ про начебто "відмову" України забирати своїх військовополонених

Затримано агента РФ, причетного до атаки на Кропивницький 28 липня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА