Інтерфакс-Україна
12:11 17.12.2024

Кабмін спрямував понад 2,6 млрд грн від Єврокомісії на забезпечення харчування дітей у школах - Шмигаль

1 хв читати
Кабмін спрямував понад 2,6 млрд грн від Єврокомісії на забезпечення харчування дітей у школах - Шмигаль

Кабінет Міністрів України виділив понад 2,6 млрд грн, наданих Європейською комісією, на забезпечення харчування дітей у школах, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Це дасть змогу надати безкоштовне гаряче харчування для дітей початкових класів у закладах середньої освіти з урахуванням їхніх потреб", - написав Шмигаль у телергам-каналі за результатами засідання уряду у вівторок.

Він зазначив, що ініціатива реалізується в рамках програми "Зимової підтримки" українців.

За словами прем'єра, у 2025 році планують розширити безкоштовне харчування на всіх школярів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ розпочав всеукраїнську програму зустрічей для ветеранів

На гуляйпільському напрямку під час перегрупування один із підрозділів неузгоджено відійшов із позицій, ворог зайшов у фланг Сил оборони - Волошин

Генсек Ради Європи: Той факт, що на столі є пропозиція щодо миру для України, – це позитивний момент

Печерський райсуд Києва зірвав розгляд апеляції ексголови "Укренерго" Кудрицького – ЦПК

ТОК Gulliver можуть відкривати поетапно, проте дати ще не визначені

У Покровську українські військові південніше від залізниці проводять рейди для засідок та знищення ворога - ДШВ

Італія екстрадує до ФРН українця Кузнєцова, якого підозрюють у причетності до підриву газогонів "Північний потік" у 2022р., – ЗМІ

ОГП та СБУ скерували до Печерського райсуду Києва угоду з нардепом Христенком – ЦПК

Глава "Укренерго": Енергетики сьогодні набагато більше готові до найгіршого сценарію – блекауту, який виношує РФ

Російський суд засудив до довічного вісьмох обвинувачених у справі про вибух на Керченському мосту у жовтні 2022р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА