Інтерфакс-Україна
16:47 17.12.2024

Генштаб ЗСУ: Сили оборони відбили в Курській області 29 атак противника

1 хв читати
Генштаб ЗСУ: Сили оборони відбили в Курській області 29 атак противника
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські сили в Курській області РФ від початку доби і станом на 16:00 відбили 29 атак противника, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"Триває операція в Курській області. З початку доби російські літаки завдали трьох ударів п'ятьма КАБами. Українські воїни за сьогодні відбили 29 ворожих атак, досі тривають чотири бойові зіткнення", - ідеться у зведенні Генштабу в телеграмі у вівторок.

Загалом на фронті з початку доби кількість бойових зіткнень зросла до 88, зазначають у Генштабі.

Напруженою залишається обстановка на курахівському напрямку, тут ворожа армія атакувала 15 разів, дев'ять спроб окупантів просунутися вперед уже відбито.

На покровському напрямку від початку доби російські загарбники здійснили 13 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій. "Сили оборони стримують натиск і відбили шість атак противника, сім бойових зіткнень іще тривають", - зазначає Генштаб.

На сіверському напрямку ворог вісім разів атакував позиції Сил оборони України, дві з восьми атак противника відбито - тривають бої.

На лиманському напрямку за день загарбницька армія здійснила сім атак на позиції українців, п'ять бойових зіткнень тривають досі.

На времівському напрямку відбулося п'ять ворожих атак, досі триває одне бойове зіткнення.

На решті напрямків відзначені поодинокі бойові зіткнення.

 

ОСТАННЄ

СБУ: в безпілотниках, якими атакували Київ, знайдені компоненти китайського виробництва

Раді пропонують зробити гнучкішими критерії для Клубу білого бізнесу - Гетманцев

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

Офіс генпрокурора про ворожі обстріли: всі факти воєнних злочинів РФ будуть передані до трибуналу по агресії

В Києві повністю відновили рух міської електрички після ранкових обмежень

Військова допомога Україні була припинена одноосібно Гегсетом попри результати аналізу - ЗМІ

Серед 6 постраждалих внаслідок атаки РФ у Кривому Розі – 2 рятувальники – ДСНС

Обов’язкове подання державної статистичної звітності поновлюється з 5 липня - Держстат

Раді рекомендують ратифікувати Угоду про створення Спецтрибуналу - голова профільного комітету

Внаслідок ворожого удару по центру Куп’янська загинула мирна мешканка - Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА