17:55 17.12.2024

Зеленський і Туск обговорили ситуацію на полі бою

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск обговорили ситуацію на полі бою, а також координацію роботи з іншими партнерами.

"Ми в деталях обговорили ситуацію на полі бою. Ми бачимо однаково, що в Україні потрібен справжній мир, що Україні потрібно бути сильною і потрібне зміцнення", - сказав Зеленський на пресконференції за підсумками зустрічі з Туском у Львові, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".

Президент повідомив, що розмова з Туском була продуктивною, зокрема сторони обговорили координацію роботи з іншими партнерами і спільне розуміння та спільні досягнення в цьому.

"Дональд (Туск) інформував мене про свої переговори, які є в Польщі. Я розповів про те, які ми ведемо переговори, дипломатичні зустрічі з нашими партнерами", - повідомив Зеленський.

Глава держави також наголосив, що радий, що є співпраця "між нашими міністерствами культури з історичних питань між нашими державами".

"Є зустрічі, є спільна робота, вона розпочалася, і є в цьому прогрес", - зазначив Зеленський.

Він нагадав, що після інавгурації Дональда Трампа буде активізовано зусилля, щоб зупинити війну, однак це треба зробити справедливо й посилити Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА