Інтерфакс-Україна
17:58 17.12.2024

Єрмак очікує 100% підтримки місцевими радами Плану перемоги президента

2 хв читати
Єрмак очікує 100% підтримки місцевими радами Плану перемоги президента

План перемоги, представлений президентом України Володимиром Зеленським у Верховній Раді в середині жовтня, відтоді підтримали 1087 місцевих рад в Україні з 1261, повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак.

"Близько 90% (рад) уже ухвалили звернення на підтримку плану. 174 ради мають намір це зробити найближчим часом", - сказав Єрмак на засіданні Всеукраїнського конгресу місцевих і регіональних влад у вівторок.

За його словами, 393 ради, що мають міжнародних партнерів, уже прийняли 1734 звернення до регіонів, міст і громад-побратимів у 54 державах світу з ключовими положеннями Плану перемоги та закликом його підтримати.

Єрмак закликав місцеву владу нарощувати активність у цьому напрямі, бо ситуація залишається складною, і якщо Росію не примусити до справедливого миру, то миру не буде, а буде пауза, яку Москва використає для відновлення сил і продовження наступу.

"Шлях до міцного і сталого миру лежить через силу. Поясніть це міжнародним партнерам. Пояснюйте це співгромадянам. За нас із вами цю величезну роботу ніхто не зробить. Справедливий мир можна знайти тільки шляхом припинення чвар у суспільстві, через стабілізацію всіх наших ресурсів, через об'єднання навколо Сил оборони, Плану перемоги, Плану внутрішньої стійкості", - наголосив керівник Офісу президента.

Він нагадав, що за ініціативою Зеленського створене й розпочало роботу Міністерство національної єдності.

"Кожна місцева влада на відповідному рівні має координувати свої дії з ними так, щоб допомогти біженцям і вимушеним переселенцям зі свого регіону", - зазначив Єрмак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада підтримала у першому читанні законопроєкти щодо пільгового режиму для промінвестицій

Окупанти вбили на Харківщині двох цивільних із білим прапором – Офіс генпрокурора

ГО "Місто сили" запускає чергову фазу проєкту безоплатної правової допомоги для мешканців південних областей

Ексвійськовий однієї з країн Східної Європи підпалював машини ЗСУ - СБУ

Качка: ЄК вперше визнала, що Україна демонструє рекордний прогрес у більшості сфер реформ

ЄС cхвалила понад EUR1,8 млрд Україні п’ятого траншу в рамках Ukraine Facility

САП: з Німеччини екстрадовано обвинуваченого у заволодінні 100 млн грн під час будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива

Суддя з Маріуполя, яка була в полоні РФ, розказала італійським колегам про насильство з боку окупаційної влади

ДБР запобігло створенню каналу втечі ухилянтів за кордон на Одещині

Уряд створить антикризові енергетичні штаби у дев'яти прифронтових областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА