Інтерфакс-Україна
09:44 18.12.2024

Шольц планує зустріч із Трампом після його інавгурації

1 хв читати
Шольц планує зустріч із Трампом після його інавгурації

Канцлер Німеччини Олаф Шольц має намір провести зустріч з обраним президентом США Дональдом Трампом після його інавгурації 20 січня 2025 року, але до дострокових виборів до Бундестагу, запланованих на 23 лютого, повідомляє агентство DPA з посиланням на джерела.

"Шольц сподівається відвідати Дональда Трампа після його інавгурації на посаді президента США 20 січня і перед достроковими виборами в Німеччині, які, найімовірніше, відбудуться 23 лютого", - інформує агентство.

За даними джерел DPA, Шольц "висловив бажання зустрітися з Трампом незабаром після його вступу на посаду" ще в листопаді, під час першої після президентських виборів у США телефонної розмови між канцлером і Трампом.

5 листопада у США відбулися вибори президента. Трамп здобув на них перемогу. Його інавгурація запланована на 20 січня 2025 року.

Минулої неділі депутати Бундестагу оголосили вотум недовіри уряду Шольца. Це має призвести до розпуску парламенту та дострокових виборів до Бундестагу 23 лютого 2025 року.

У листопаді правляча коаліція у ФРН розпалася внаслідок розбіжностей через економічну політику Шольца.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

ГУР: Спецслужби Кремля в операціях проти України поновили "байку про "червону ртуть", яку використовували їх попередники часів СРСР

Київ вже у кінці липня отримає перші системи далекобійного озброєння - керівник Спецштабу з питань України в ЗС ФРН

Сибіга висловився за нові санкції США та їх синхронізацію з 18-й санкційним пакетом ЄС

Донеччина: загинули четверо цивільних, зазнали поранень шестеро - ОВА

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 3 людей - мер

Російські окупанти вночі обстріляли Чернівецьку та Дніпропетровську області, Львів та Харків, загинули четверо цивільних - прокуратура

Сили оборони України вночі збили 344 засоби повітряного нападу, зокрема 25 крилатих ракет Х-101 – ПС ЗСУ

Україна планує за 5 років залучити понад $2 млрд в понад 20 проєктів в сфері критично важливих матеріалів – URC2025

Росія вночі використала по Україні 26 крилатих ракет і 597 дронів, потрібні жорсткі вторинні санкції – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА