Інтерфакс-Україна
13:42 18.12.2024

Посольство Австралії відновлює роботу в Україні

1 хв читати
Посольство Австралії відновлює роботу в Україні

Міністр закордонних справ Австралії Пенні Вонг повідомила про відновлення роботи в Україні австралійського посольства, яке незабаром запрацює на повну силу.

"Я дуже рада перебувати тут, щоб оголосити про відновлення роботи австралійського посольства. З наступного місяця наш посол Пол Леманн, який перебуває тут з нами, працюватиме в Києві. І найближчими місяцями наше посольство почне працювати на повну силу", - сказала вона на пресконференції з українським колегою Андрієм Сибігою в Києві.

Глава МЗС заявила, що Австралія непохитно підтримує народ України і є на боці українців.

"І сподіваюся, що я зможу повернутися сюди й побачити мирну державу Україна, яка подолала наслідки цієї війни на ваших власних умовах", - підсумувала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдруге вдарили по центру Харкова, даних про постраждалих немає

У Куп'янському районі Харківщини четверо постраждалих через ворожі обстріли

Окупанти атакували дроном приватну автівку в Запорізькій області, загинули 2 мирних жителів

Зеленський провів наради з підготовки законодавчих рішень, які плануються реалізувати найближчим часом

Зеленський доручив готувати Технологічну Ставку по дронах

Жовква обговорив з послами країн Північної Європи та Балтії зустрічі української та російської делегацій у Стамбулі

Кабмін погодив санкції проти гендиректора "Мосфільму", 7 причетних до тіньового флоту на 45 компаній

Російський БпЛА вдарив по центру Харкова, наслідки уточнюються

Заступник начальника Генштабу ЗСУ Горбатюк на симпозіумі Landeuro: Ніколи не довіряйте Росії

Зарівна повідомила про чотирьох дітей, повернених з окупації в рамках Bring Kids Back UA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА