Інтерфакс-Україна
17:18 18.12.2024

Найактивніше росіяни атакують на Курщині, тривають бої на покровському, курахівському та времівському напрямках - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Найактивніше росіяни атакують на Курщині, тривають бої на покровському, курахівському та времівському напрямках - Генштаб ЗСУ
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських окупантів. Станом на 16:00 на всій лінії фронту було зафіксовано 138 бойових зіткнень, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Найгарячіше наразі у Курській області, покровському, курахівському та времівському напрямках. Сили оборони вживають заходів щодо недопущення просування противника", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Так, на покровському напрямку російські окупанти здійснили 27 спроб потіснити українських захисників із займаних позицій у районах Миролюбівки, Променя, Лисівки, Даченського, Зеленого, Нововасилівки, Чумацького та Новооленівки. Сили оборони стримують натиск і відбили 19 атак противника, вісім бойових зіткнень тривають.

На времівському напрямку окупанти атакували 15 разів, шість бойових зіткнень тривають. На курахівському напрямку українські захисники відбили дев'ять атак противника, п'ять бойових зіткнень тривають.

Найактивніше росіяни атакують у Курській області - українські воїни за добу відбили 36 ворожих атак, бої тривають. Крім того, російська авіація завдала 14 ударів, скинувши 17 КАБ на власній території.

ОСТАННЄ

Один цивільний загинув у Куп'янськ-Вузловому на Харківщині внаслідок авіаудару - ДСНС

Понад 60% американців вважають, що адміністрація Трампа повинна продовжувати допомогу Україні та запровадити санкції проти Росії – опитування

Кабмін розподілив ще 272,5 млн грн субвенції на будівництво укриттів у школах - Шмигаль

У Вінницькій та західних областях очікуються грози та шквальний вітер – синоптики

Сибіга подякував сенаторам за представлення проєкту резолюції, що засуджує викрадення Росією українських дітей

ДСНС підтверджує загибель двох людей під час пожежі на Білоцерківській ТЕЦ

З початку 2025 року 704 донеччанина були евакуйовані у більш безпечні місця – ОВА

СБУ задокументувала нові злочини російського пропагандиста Кисельова

Двоє людей загинули у Білій Церкві внаслідок пожежі на ТЕЦ

Франція відправить в Україну шість роботизованих систем розмінування ROCUS для ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА