Інтерфакс-Україна
17:37 18.12.2024

Сенат Чехії визнав депортацію кримських татар 1944 року геноцидом

1 хв читати

Сенат Чехії визнав депортацію кримських татар у 1944 році геноцидом, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга подякував сенаторам і закликав інші країни наслідувати приклад.

"Я дякую Сенату Чехії та його сенаторам за визнання радянської депортації кримських татар у 1944 році геноцидом. Чехія стала сьомою країною, яка зробила це. Цей важливий крок відновлює історичну справедливість і вшановує пам'ять жертв цього злочину. Я закликаю інші країни наслідувати цей приклад", - написав Сибіга в соцмережі Х.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

Загибель Брехта на об’єкті, де він керував ремонтами, свідчить про нього як про справжнього лідера – НР "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА