Інтерфакс-Україна
15:43 19.12.2024

Неїжпапа: Ми продовжимо роботу щодо вишок у морі

1 хв читати
Неїжпапа: Ми продовжимо роботу щодо вишок у морі

Військово-морські сили Збройних Сил України продовжать роботу щодо газовидобувних платформ біля Криму, які окупанти використовують у розвідувальних цілях, заявив командувач ВМС ЗСУ віцеадмірал Олексій Неїжпапа в інтерв'ю "АрміяInform".

"Це операція - не одного дня, і вона буде продовжена. Ми не можемо дозволяти противнику мати обізнаність на морі, не можемо дозволити стежити за нашими цивільними або військовими кораблями і взагалі розуміти обстановку. По тих вишках ми працюємо не тільки нашими морськими дронами, а й іншими видами озброєння", - сказав він.

Віцеадмірал наголосив, що у ВМС ЗСУ обізнані про те, що ворог на платформах залишив спецпризначенців, однак вони мають забезпечення лише повітряним шляхом із залученням гелікоптерів.

"Ми й надалі будемо працювати по таких вишках", - сказав Неїжпапа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Звільнення Галущенка та Гринчук зазначені першими питаннями засідання Ради у вівторок – Гончаренко

Зеленський зустрінеться з королем Іспанії Феліпе VI - Никифоров

Єврокомісар Кос назвала три аспекти подальшої роботи у питанні євроінтеграції країн-кандидатів

У Покровську зростає кількість стрілкових боїв, противник хоче у короткостроковій перспективі вийти до н.п. Гришине - ДШВ

Росіяни вдарили по Городні на Чернігівщини, дві людини загинули – ДСНС

Рішення ПА ОБСЄ приєднатися до Коаліції за повернення українських дітей сприятиме відповідальності РФ – МЗС

У МЗС закликали міжнародну спільноту засудити удар РФ по Дніпру, внаслідок якого постраждало приміщення "Суспільного"

Негода знеструмила 124 населені пункти у 6 областях, внаслідок атак є відключення на Дніпропетровщині і Сумщині – "Укренерго"

Голова УІНП: на жаль, ми спостерігаємо зменшення пам'яті навколо дат, пов'язаних з Героями Небесної сотні

Віткофф прилетить до Туреччини для зустрічі з Зеленським в середу – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА