Інтерфакс-Україна
16:38 19.12.2024

Зеленський: Україна нічого не підписувала, ніяких "стамбульських угод" не існувало

1 хв читати
Зеленський: Україна нічого не підписувала, ніяких "стамбульських угод" не існувало
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент Володимир Зеленський заявляє, що ніяких "стамбульських угод" не існувало і Україна нічого не підписувала.

"Здивований його (Путіна - ІФ-У) заявами про те, що він до чогось готовий, тому що він завжди каже, що я нелегітимний. Щодо "стамбульських угод", яких ніколи не існувало, то був ультиматум Російської Федерації в перший день окупації нашої країни у 2022 році. Їхні гінці з різних напрямків, використовуючи різні джерела, показували нам деталі цього ультиматуму. Цих гінців уже немає, вони втекли до Росії або за кордон. У будь-якому разі, Україна не погодилася на ультиматум РФ", - сказав Зеленський на пресконференції в Брюсселі в четвер.

Зеленський зазначив, що Росія пробувала робити наступні кроки, зокрема пом'якшувати позиції.

"Це були зустрічі і в Білорусі, і в Туреччині. Всі ці зустрічі вони назвали "стамбульськими угодами". Україна нічого не підписувала, ніяких угод не існувало". Була відповідь на ультиматум Росії", - підсумував президент.

Раніше в четвер під час прямої лінії Путін сказав, що нібито готовий вести переговори про мир з Україною на основі домовленостей 2022 року в Стамбулі та з урахуванням ситуації на фронті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Льодову арену у Білій Церкві пошкоджено внаслідок ворожої ракетно-дронової атаки - НОК

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА