Інтерфакс-Україна
18:35 19.12.2024

Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Чехії актуальні оборонні потреби України

1 хв читати

У межах робочої поїздки до Брюсселя президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Чехії Петром Фіалою та обговорив із ним актуальні оборонні потреби України.

"Продовження підтримки України – основна тема нашої зустрічі з премʼєр-міністром Чехії Петром Фіалою у Брюсселі. Дякую за всебічну підтримку українців у боротьбі проти російської агресії. Україна розраховує, що наступний рік стане максимально результативним для українсько-чеських відносин", - написав Зеленський у соцмережі Х у четвер.

За словами президента, співрозмовники обговорили актуальні оборонні потреби України. "Пріоритет – посилення ППО, щоб захистити стратегічні енергетичні обʼєкти. Зміцнення України й посилення наших воїнів на фронті наближає закінчення війни та справедливий мир для всієї Європи", - зазначив Зеленський.

Як повідомляє пресслужба президента, під час зустрічі він також відзначив внесок Чехії в посилення оборонних спроможностей України та рішення продовжити ініціативу з постачання артилерійських снарядів у 2025 році.

Крім цього, сторони обговорили євроінтеграційний шлях України та посилення санкцій стосовно РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Донеччині з лінії фронту евакуйовано ще 64 людини, у тому числі 9 дітей

СБУ затримала навідницю з Конотопа, яка встановлювала ретранслятори для навігації російських дронів та ракет

Мінсоцполітики хоче унормувати перебування домашніх тварин у місцях тимчасового проживання переселенців

Внаслідок атаки на Одещину пошкоджено портове обладнання та цивільні судна

Російські обстріли забрали життя жителя Херсонської області, ще 11 за добу поранені

Вже подано 5 млн заявок на зимову підтримку - Свириденко

У Харківській області 4 загиблих і 16 постраждалих внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

Ворог атакував двома балістичними ракетами та 128 БпЛА, знищено 91 дрон

Внаслідок атаки на Одещину 32 тис. абонентів знеструмлено, відновлення почнеться після дозволу військових

У Польщі пошкоджено залізничну колію, Туск не виключає диверсію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА