Інтерфакс-Україна
12:35 20.12.2024

У Києві ліквідовано пожежі, що виникли внаслідок обстрілу, тривають рятувальні роботи - ДСНС

1 хв читати
У Києві ліквідовано пожежі, що виникли внаслідок обстрілу, тривають рятувальні роботи - ДСНС
Фото: https://t.me/dsns_telegram/36179

У Києві тривають роботи з ліквідації наслідків нічного обстрілу, рятувальники працюють у кількох районах столиці, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій у телеграм-каналі.

Так, у Голосіївському районі ліквідовано пожежу в бізнес-центрі (60 кв. м, 13-15 поверхи). Відбувається підготовка до розбору завалів. Окрім бізнес-центру, було пошкоджено газову трубу, згоріли п'ять автомобілів.

У Шевченківському районі ліквідовано пожежу в адмінбудівлі (100 кв. м). Тривають роботи з розбирання конструкцій.

У Печерському районі ліквідовано пожежі автомобіля та гаража.

До роботи залучено 160 рятувальників і понад 34 одиниці техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські дрони знищили 4 пускові установки ЗРК С-400 "Тріумф" і два радари у Новоросійську - джерела

Зеленський: Починаємо перезавантаження ключових державних підприємств, які працюють у галузі енергетики

Сили оборони перерізають логістичні шляхи ворога на підступах до Покровська - 7 корпус ДШВ

П'ятеро людей поранені через влучання FPV-дроном по Нікополю у суботу - ЗМІ

DeepState: ворог просунулися в Покровську, біля Злагоди, Зеленого Гаю, Петропавлівки

Сили оборони вразили нафтопереробний завод у Рязанській області, радіолокаційну станцію, військовий ешелон та декілька районів зосередження противника - Генштаб

Сили оборони півдня підтвердили відхід з села Нововасилівське Запорізької області

Ворог пошкодив важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі, знеструмлена значна частина області - Чернігівобленерго

Жителька Херсона загинула вранці під час обстрілу у власному домі – прокуратура

Похолодання в неділю в Україні зміниться потеплінням у понеділок, скрізь очікуються невеликі опади

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА