Інтерфакс-Україна
14:52 20.12.2024

Командир 211 понтонно-мостової бригади вийшов під заставу в 908 тис. грн

1 хв читати
Командир 211 понтонно-мостової бригади вийшов під заставу в 908 тис. грн

Командир 211 понтонно-мостової бригади, підозрюваний у протиправних діях щодо підлеглих, вийшов з-під варти під заставу в розмірі 908400 грн.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю в органах прокуратури, за командира бригади внесено заставу, раніше визначену судом, і його звільнено з-під варти.

Як повідомляв раніше Офіс генерального прокурора, суд обрав командиру 211 понтонно-мостової бригади Сил підтримки Збройних сил України запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави в 908 тис. грн.

Окрім того, вище командування відсторонило його від виконання службових обов'язків.

Встановлено, що восени 2023 року він залучив чотирьох підлеглих до будівництва свого будинку на Хмельниччині, замість їхньої служби в зоні бойових дій.

Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони 16 грудня 2024 року розпочала досудове розслідування щодо службових осіб 211 понтонно-мостової бригади Сил підтримки Збройних сил України за фактом перевищення військовою службовою особою влади або службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 КК України). В Офісі генпрокурора також поінформували, що командиру згаданої бригади повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закриває своє посольство в Гавані – глава МЗС

Наразі опрацьовується близько 17 тис. записів про можливі випадки депортації українських дітей – заступниця міністра юстиції

Клименко на нараді у Харкові обговорив оперативну обстановку та готовність до реагування в осінньо-зимовий період

Угорщина не скасує односторонньо заборону на імпорт української агропродукції – аграрний міністр

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

Ексглава "Укренерго" на суді: в мене бездоганна ділова репутація, не збираюся тікати чи ухилятися від слідства

В Хмельницькому завершили роботи з розбору завалів, що утворилися внаслідок вибуху у багатоповерхівці: загиблих двоє – ДСНС

Влучання по Краматорській ВЕС може вплинути на енергетичну ситуацію в регіоні - Greenpeace Україна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА