Інтерфакс-Україна
20:54 20.12.2024

Зеленський обговорив з прем'єр-міністром Литви військову співпрацю

1 хв читати
Зеленський обговорив з прем'єр-міністром Литви військову співпрацю

Президент України Володимир Зеленський у Києві провів зустріч із прем'єр-міністром Литви Гінтаутасом Палюкасом, під час якої сторони обговорили військове співробітництво, зокрема необхідність посилення української ППО для захисту енергетичної інфраструктури.

"Я глибоко вдячний Литві за незмінну підтримку та всебічну допомогу Україні. Ваша допомога - важливий внесок у нашу боротьбу за справедливий і тривалий мир. Цінуємо щорічне виділення 0,25% ВВП країни на оборонні й безпекові потреби нашої держави", - написав Зеленський у своєму телеграм-каналі в п'ятницю ввечері.

Президент наголосив, що перший візит в Україну нового литовського уряду відразу після призначення свідчить про явний пріоритет Литви щодо союзу між нею та Україною.

Як повідомляє пресслужба глави держави, під час зустрічі він наголосив, що значним внеском у наближення справедливого миру є закупівля озброєнь в українських виробників і створення нових можливостей для співробітництва оборонної промисловості України та Литви.

"Окремо Володимир Зеленський подякував за підтримку з боку Литви членства України в НАТО, що є ефективною гарантією довгострокової безпеки нашої держави, а також за сприяння в переговорному процесі зі вступу до ЄС", - зазначається в повідомленні.

Зі свого боку, литовська делегація підтвердила готовність і надалі надавати допомогу Україні, а також брати вагому участь у проєктах із відновлення енергетичної інфраструктури.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокурори повідомили про підозру таксисту, який вдарив співачку Матвієнко

Трамп проведе розмову з Путіним

СБУ ліквідувала ексголову окупаційної адміністрації Луганська – джерело

ФРН і Швейцарія домовилися спільно закуповувати засоби ППО в рамках проєкту European Sky Shield Initiative

Профільний комітет розгляне законопроєкт про ратифікацію Угоди про Спецтрибунал у п'ятницю

У Полтаві двоє загиблих і вже 47 постраждалих

Зеленський підписав закон про простежуваність водних біоресурсів

ВАКС розгляне апеляційні скарги на обрання запобіжного заходу Чернишову 7 серпня

В Полтаві ліквідовано пожежі, спричинені ворожим ударом: постраждали 24 особи, двоє загиблих

Удар по Одеському порту - варварський воєнний злочин і частина цілеспрямованої кампанії Росії проти економіки та сільського господарства України - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА