04:35 21.12.2024

Близько 60% українців відзначатимуть Новий рік і Різдво, 21% святкувати нічого не будуть – Rakuten Viber

2 хв читати
Близько 60% українців відзначатимуть Новий рік і Різдво, 21% святкувати нічого не будуть – Rakuten Viber

Rakuten Viber провів опитування серед більш ніж 30 тис. користувачів, метою якого було з'ясувати, які зимові свята відзначатимуть українці цьогоріч і чи будуть вони при цьому дарувати подарунки. За результатами опитування 60% респондентів святкуватимуть Новий рік і Різдво, причому 81% при цьому планує дарувати подарунки, а 21% – проігнорують свята,

Згідно з результатами опитування 60% українців святкуватимуть і Різдво, і Новий рік, 21% українців не планують відзначати зимові свята взагалі ще, 13% респондентів святкуватимуть лише Різдво, з них 4% відзначатимуть 7 січня, і 9% – 25 грудня. Лише Новий рік відзначатиме 6% опитаних.

Крім того, Rakuten Viber дізнався, чи даруватимуть українці подарунки на зимові свята цього року. Аналогічне опитування проводилося й у 2022-2023 роках. 81% українців даруватимуть подарунки у 2024 році: це майже стільки ж, як і у 2022 та 2023 роках.

Відповіді на запитання "Чи плануєте дарувати подарунки на зимові свята цього року?" розподілилися так: 45% (37% у 2023, 47% у 2022) відповіли, що купуватимуть подарунки "як завжди"; 21% (23% у 2023, 19% у 2022) планують придбати подарунки тільки дітям; 15% (16% у 2023, 15% у 2022) планують "дарувати щось менше, але символічне і приємне"; 11% (18% у 2023, 14% у 2022) планують робити подарунки після перемоги; 8% (6% у 2023, 5% у 2022) не планують дарувати подарунки зовсім, на зекономлені кошти зроблять донат фондам або на ЗСУ

В опитуванні взяло участь понад 30 тис. респондентів, методика дослідження – анонімне онлайн-опитування, n>40 000. Ключова вікова група – 34-45 років, понад 50% респондентів віком до 45 років.

В Україні Rakuten Viber встановлено на 98% смартфонів. Rakuten Viber є частиною японської Rakuten Group, Inc., світового технологічного лідера у сфері фінансових технологій, електронної комерції, цифрового контенту та комунікаційних послуг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Керівник штабу Антитерористичного центру СБУ Козюра викритий на роботі на РФ

OKKO Group розпочала будівництво першого готельного комплексу гірського курорту GORO Mountain Resort

В Оболонському районі Києва в результаті російської атаки пошкоджені газифіковані будівлі, триває перевірка

Керівник ЦПД: ворог робить ставку на наших підлітків, маємо створювати для них більше українського контенту

Стефанчук: Україна, як жертва агресії, має право визначати умови перемовин щодо миру

Зеленський відкинув заяви про те, що Джонсон відмовив його від мирної угоди у 2022 році

ВАКС лишив у силі заставу в 100 млн грн для нардепа Бондаря, підозрюваного в заволодінні коштами "Укрзалізниці"

Поліція затримала чоловіка, який напав на працівника РТЦК у Харкові

Умєров обговорив із держсекретарем з оборони Великої Британії пріорітети для ЗСУ

Сибіга прибув у Францію для зустрічі із главами МЗС країни ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА