Інтерфакс-Україна
05:34 21.12.2024

Міністри оборони США та України обговорили питання військової допомоги Києву

1 хв читати
Міністри оборони США та України обговорили питання військової допомоги Києву

Міністр оборони США Ллойд Остін і міністр оборони України Рустем Умеров обговорили під час телефонної розмови динаміку на полі бою і питання військової допомоги США Україні, повідомляє прессекретар Пентагону генерал-майор Пет Райдер.

"Міністр оборони США Ллойд Остін провів бесіду з міністром оборони України Рустемом Умеровим, обговорив із ним динаміку бойових дій і допомогу США Україні в галузі безпеки", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що сторони також обговорили планування наступного засідання Контактної групи з питань оборони України на початку нового року. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА