Інтерфакс-Україна
12:58 21.12.2024

Послом України в Словенії призначено експосла в Угорщині Бешту

1 хв читати
Послом України в Словенії призначено експосла в Угорщині Бешту

Президент України Володимир Зеленський призначив Павла Бешту послом України в Словенії.

"Призначити Бешту Петра Петровича Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Словенія", - ідеться в тексті указу президента України Володимира Зеленського №877/2024 від 21 грудня, розміщеного на сайті глави Української держави в суботу.

Перед цим Зеленський звільнив Бешту з посади посла України в Угорщині, на яку призначив доктора наук, депутата Закарпатської обласної ради, українського військовослужбовця Федора Шандора.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА