Інтерфакс-Україна
14:39 21.12.2024

В ОП обговорили з австрійським дипломатом продовження допомоги Україні та кроки для наближення справедливого миру

1 хв читати
В ОП обговорили з австрійським дипломатом продовження допомоги Україні та кроки для наближення справедливого миру

Заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква обговорив із генеральним секретарем Федерального міністерства з європейських і закордонних справ Австрії Ніколаусом Маршиком розширення підтримки України з боку Австрії на продовження переговорів президента Володимира Зеленського з Федеральним канцлером Австрії Карлом Негаммером у Парижі.

Як повідомляє в суботу Офіс президента, Жовква подякував Австрії за надану Україні гуманітарну та фінансову допомогу і за тимчасовий притулок наших людей, а також розповів про діяльність новоствореного Міністерства національної єдності.

Жовква наголосив також на важливості узгодження спільної позиції європейських країн щодо шляхів досягнення справедливого та тривалого миру для України.

Співрозмовники також обговорили продовження допомоги в гуманітарному розмінуванні та участь австрійських компаній у проєктах із відновлення.

Австрійський дипломат запевнив у продовженні підтримки України, а також висловив готовність сприяти швидкому просуванню України в переговорах про набуття членства в ЄС.

Жовква відзначив рішення австрійської OMV про розірвання контракту з "Газпромом" на постачання в Австрію російського газу.

Також Жовква запросив Австрію приєднатися до Спільної декларації G7 про підтримку України та розглянути можливість укладення двосторонньої угоди.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА