Інтерфакс-Україна
18:43 21.12.2024

Кабмін призначив т.в.о. голови Інституту нацпам'яті

1 хв читати
Кабмін призначив т.в.о. голови Інституту нацпам'яті

Кабінет міністрів України призначив тимчасово виконуючу обов'язки директора Українського інституту національної пам'яті (УІНП) Юлію Гнатюк, повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Тимчасово покладено виконання обов'язків голови Українського інституту національної пам'яті на Гнатюк Юлію Сергіївну", - написав Мельничук у телеграмі.

Юлія Гнатюк із травня 2024 року обіймала посаду першого заступника голови інституту.

З 2009 року працювала у сфері бухгалтерського обліку в різних установах.

2011 року вона отримала ступінь магістра економіки зі спеціальності облік та аудит у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

З грудня 2021 року до травня 2024 року очолювала відділ фінансово-бухгалтерського та технічного забезпечення УІНП як головний бухгалтер.

Як повідомлялося, у грудні 2024 року сплив п'ятирічний термін роботи Антона Дробовича на посаді голови Українського інституту національної пам'яті, на яку його призначив Кабінет Міністрів 11 грудня 2019 року. 13 грудня Кабмін звільнив Дробовича з посади голови УІНП.

До нього посаду голови УІНП обіймав Володимир В'ятрович (тепер депутат Верховної Ради від фракції "Європейська солідарність").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль і Кошта обговорили підготовку до відкриття першого кластеру переговорів про членство України в ЄС

СБУ провела перші допити військовополонених з КНР

З початку доби Сили оборони відбили 111 ворожих атак - Генштаб

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 232 військовослужбовці - Генштаб

Початок розгортання гарантій безпеки можливий в момент припинення вогню – Зеленський

Зеленський: Питання гарантій безпеки – питання не тільки контингенту, я би хотів, щоб долучилися не лише країни НАТО

Контролювати режим припинення вогню можуть американці з тією чи іншою країною Європи, вважає Зеленський

Зеленський розкритикував підхід Бессента до угоди про копалини: В ній має бути паритет, вона має бути вигідною обом сторонам

Україна готова купити в США великий пакет допомоги, розраховує на це навіть як на гарантію безпеки – Зеленський

Трамп роздратований тим, що Путін не виконує те, що він йому обіцяв, вважає Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА