Інтерфакс-Україна
07:23 23.12.2024

Екіпаж ССО знищив 77 військових КНДР за три дні в Курській області

1 хв читати
Екіпаж ССО знищив 77 військових КНДР за три дні в Курській області

Оператори 8-го полку Сил спеціальних операцій (ССО) знищили 77 і поранили понад 40 військових із Північної Кореї в Курській області протягом останніх трьох днів.

Як повідомляється в телеграм-каналі ССО в понеділок уранці, також було знищено 12 одиниць автомобільної техніки, три баггі та бойову броньовану машину.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Київ закупив 4,5 тис. одиниць резервного живлення для будинків, підготовлено майже 300 генераторів – мер

Уряд переспрямував 69,8 млн грн на ремонт лікарні та двох багатоповерхівок в Харкові – прем'єр

У Гуляйполі було достатньо бійців, щоб захистити КСП - командир 1 ОШП Філатов

Зеленський доручив модернізувати систему розподілу дронів та пропрацювати зміни до стратегії захисту неба

Свириденко: Державні замовники зброї отримали право укладати контракти на закупівлю товарів, робіт і послуг на весь виробничий цикл

Зеленський скоординував позиції з Рютте перед зустріччю з Трампом

Зеленський виловив вдячність Канаді за "розуміння необхідності спільної роботи" заради безпеки

Окупанти атакували три райони Дніпропетровської області, двоє цивільних поранені, пошкоджені будинки

Міністр оборони повідомив про створення банківського консорціуму для кредитування підприємств ОПК на 21,5 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА