Інтерфакс-Україна
08:16 23.12.2024

У Києві вранці туман

1 хв читати
У Києві вранці туман

Туман очікується в Києві в першій половині дня 23 грудня, видимість обмежена 200-500м.

Як повідомляється в телеграм-каналі Укргідрометцентру в понеділок, у зв'язку з цим оголошено I рівень небезпеки (жовтий).

"Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту", - йдеться в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рух приміських рейсів на Дніпропетровщині змінено через підвищену небезпеку – регіональна філія "Придніпровська залізниця"

Фон дер Ляєн та Кошту: Працюємо разом з Україною над справедливим миром – нічого про Україну без України

Трамп не має наміру знімати з РФ санкції, але наполягає на прийнятті Україною плану припинення війни до четверга

Зеленський обговорив з Коштою та фон дер Ляєн пропозиції США щодо миру

Зеленський обговорив з Рютте запропонований США план закінчення війни

ФДМУ оголосив конкурси на обрання членів НР "Центренерго" та "ЕКУ"

Мелоні підтримала необхідність гарантій безпеки у мирному плані для України, інші елементи потребують вивчення

Україна, Європа та США будуть працювати на рівні радників, щоб шлях до миру став працездатним - Зеленський після розмови з Венсом

Папа Римський Лев XIV прийняв групу українських дітей

Окупанти поступово проникають в центр Покровська з півдня – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА