Інтерфакс-Україна
12:48 23.12.2024

"Харківобленерго" відновило зруйновану у квітні-2022 лінію 35 кВ в Ізюмському районі

1 хв читати

Фахівці Лозівського високовольтного району електричних мереж (ВРЕМ) АТ "Харківобленерго" відновили в Ізюмському районі повітряну лінію (ПЛ) 35 кВ, яка була зруйнована внаслідок бойових дій ще на початку повномасштабного вторгнення.

Як повідомив начальник Лозівського ВРЕМ Дмитро Касьян, перший огляд мережі відбувся лише наприкінці 2022 року: тоді з'ясували, що фактично лінію потрібно будувати з нуля.

"Для того щоб її відновити, треба було встановити майже півсотні нових опор, змонтувати 35 км проводу, замінити близько 700 ізоляторів. Перед тим як стати до роботи, звісно, треба було дочекатися розмінування траси лінії електропередачі", - зазначив Касьян, слова якого наводить сайт "Харківобленерго".

Сапери працювали над розмінуванням у 2023 році. Протягом наступного періоду компанія накопичувала матеріали для відновлення електромережі.

За словами начальника ВРЕМ, головна функція цієї високовольтної лінії - забезпечення надійного й сталого електропостачання низки населених пунктів, що розташовані в зонах обслуговування Ізюмського та Барвінківського районів електричних мереж.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА