Інтерфакс-Україна
12:37 24.12.2024

Чернишов: 50% чоловіків призовного віку готові повернутися в Україну, якщо буде вирішено питання з бронюванням

2 хв читати

Віцепрем'єр-міністр - міністр національної єдності України Олексій Чернишов заявляє, що 50% чоловіків призовного віку готові повернутися в Україну, не чекаючи закінчення війни, якщо буде вирішено питання з бронюванням.

"50% чоловіків призовного віку готові повернутися в Україну вже сьогодні, не чекаючи закінчення війни, якщо буде вирішено питання з бронюванням. Не війна сьогодні є тим фактором, який зупиняє чоловіків повертатися. Безумовно, вони залякані питанням можливої мобілізації. Погано це чи добре, цьому нам давати оцінку пізніше, це так - як воно є", - сказав Чернишов на засіданні комітету Верховної Ради з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин, яке відбулося 23 грудня.

У зв'язку з чим, за його словами, у майбутніх "Хабах єдності" (Unity Hub) за кордоном мають надавати послуги з працевлаштування в Україні та розв'язання питань із мобілізацією та військово-обліковими документами.

Як повідомлялося, 3 грудня Рада призначила О.Чернишова на посаду віцепрем'єр-міністра - міністра національної єдності України. Своєю чергою Кабінет міністрів перейменував Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій на Міністерство національної єдності України.

23 грудня віцепрем'єр Чернишов представив робочу концепцію Міністерства національної єдності України. Зокрема, при Міннацєдності буде створено Агентство національної єдності, а далі Агентство відкриє департаменти в ключових країнах перебування українців, насамперед, у Німеччині, Польщі та Чехії, а в столицях цих країн буде створено "Хаби єдності" (Unity Hub). Також Чернишов повідомив, що Міннацєдності працюватиме над підготовкою законопроєкту про національну єдність і спеціальною цифровою платформою Unity App.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Автор проєкту "Реальна історія" здивований, що однією з причин звільнення Остапенка є зйомки в Трапезному храмі Лаври

У Тульській області РФ уражено хімпідприємство, продукція якого використовується у ВПК – ЦПД

ГУР зафіксувало понад 150 випадків страт окупантами українських полонених

Американський блогер Карлсон випустив інтерв’ю із підсанкційним Новинським

Жителька села в Куп'янському районі загинула, 2 постраждали внаслідок нічної авіаатаки РФ – Офіс генпрокурора

Зеленський повідомив про загиблих внаслідок нічної атаки по Україні за закликав посилити санкції проти РФ

У Донецькій області за добу 4 загиблих мирних жителів, 8 поранені – обладміністрація

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Одеському порту збільшилась до 3, поранених лишається 6

Посол ЄС про нічну атаку РФ на Київ: якщо хтось сумнівається, що РФ хоче продовження війни, читайте новини

Келлог назвав обмін полоненими найпозитивнішим результатом зустрічі в Стамбулі та відзначив заслугу Умєрова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА