Інтерфакс-Україна
04:54 25.12.2024

Син екс-міністра оборони Ірану постачає зброю для РФ – ЗМІ

1 хв читати
Син екс-міністра оборони Ірану постачає зброю для РФ – ЗМІ

Син колишнього міністра оборони Ірану Хоссейн Шамхані входить до групи бізнесменів, що займаються поставками зброї через Каспійське море в Росію, і забезпечує понад чверть загального обсягу поставок іранської зброї в РФ для війни проти України, повідомляє Bloomberg 24 грудня.

"Хоссейн Шамхані через мережу фірм, якими він опікується, включно з Crios Shipping LLC, що базується в Дубаї, почав перевозити ракети, компоненти дронів і товари подвійного призначення через Каспійське море щонайменше на двох суднах торік", - пише видання з посиланням на офіційних осіб США, Великої Британії та Європи.

За словами джерел, які відстежують транзакції, мережа фірм Шамхані обробляє понад чверть загального обсягу поставок іранської зброї в Росію. Москва розплачується за поставки нафтою - такий вид бартерної торгівлі стає дедалі поширенішим через санкції США і Європи щодо Росії та Ірану.

Підкреслюється, що ці угоди збіглися з використанням Росією більшої кількості іранської зброї в нападі на Україну, і являють собою ще один бік глобальної бізнес-мережі, яка збагатила сина колишнього міністра оборони Ірану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ розгорнув пункт допомоги для постраждалих від атаки БпЛА у Чернігові

Росіяни скинули КАБи на Запорізький район, постраждало четверо людей

Аварійно-пошукові роботи на місці влучання БпЛА у Чернігові завершено – ДСНС

Рятувальний вертоліт зазнав аварії на горі Кіліманджаро в Танзанії, п'ятеро людей загинули

Кількість постраждалих в Чернігові зросла до десяти людей – поліція

Львівський "Електронмаш" поставить Рівненській АЕС п'ять автобусів майже за 75,4 млн грн

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Норвегії наступні можливі спільні кроки у розмові з США

Зеленський анонсував подальше посилення бойових підрозділів

"Укренерго" у пʼятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

"УкрОборонПром" оголосив відбір незалежних директорів для шести ключових підприємств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА