Інтерфакс-Україна
11:48 25.12.2024

Майже 3 тис. будинків без тепла в Україні після обстрілу РФ української енергосистеми - Кулеба

1 хв читати
Майже 3 тис. будинків без тепла в Україні після обстрілу РФ української енергосистеми - Кулеба
Фото: https://t.me/OleksiiKuleba/5286

У Харківській, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях є перебої з теплопостачанням унаслідок ракетної атаки РФ, повідомив віцепрем'єр-міністр із відновлення України - міністр розвитку громад і територій Олексій Кулеба.

"В частині регіонів станом на зараз є перебої з теплопостачанням: Харківщина – 500 тисяч абонентів залишаються без тепла, це 2677 будинки. Дніпропетровщина – у Дніпрі та Зеленодольську 55 і 100 будинків без теплопостачання відповідно. Івано-Франківська область – без тепла 81 житловий будинок. Фахівці працюють, щоб якомога швидше відновити тепло", - написав Кулеба в телеграм-каналі.

Він також поінформував, що в Дніпрі загинув співробітник теплоелектростанції.

Загалом окупанти випустили понад 70 ракет і 100 ударних дронів типу "Шахед". Під ударом опинилися Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Кіровоградська, Полтавська, Івано-Франківська області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові зафіксовано три удари ворожих БпЛА, один постраждалий - Терехов

В Києві через атаку БПЛА виникли пожежі у Святошинському та Дарницькому районах — Кличко

Військовослужбовці-іноземці зможуть отримати громадянство України за спрощеною процедурою після менш як трьох років служби – МВС

Речник МЗС України розкритикував X за маркування дописів про загиблих українських дітей як "шокуючий контент"

Попри зусилля DOGE, федеральні витрати США зросли на $154 млрд після інавгурації Трампа — ЗМІ

Трамп відкритий до угоди з Китаєм – Білий дім

США і Україна провели напружені переговори щодо доступу до корисних копалин – ЗМІ

Спецпредставник США Келлог: Стаття в "Times" спотворює мої слова щодо розподілу зон відповідальності в Україні

Європа протягом кількох тижнів надасть Трампу план безпекових гарантій для України, сподівачись ними переконати Трампа – ЗМІ

У Нацгвардії пояснили, чому ім’я Кротевича зникло з указу про орден Богдана Хмельницького II ступеня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА