Інтерфакс-Україна
16:42 25.12.2024

Зеленський і прем'єр-міністр Японії домовилися зустрітися

1 хв читати
Зеленський і прем'єр-міністр Японії домовилися зустрітися

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Японії Шігеру Ішібою.

"Привітав його з обранням головою уряду та подякував японському народові за всю масштабну гуманітарну й фінансову допомогу загальним обсягом $12 млрд, яка дає змогу рятувати тисячі життів", - написав Зеленський у телеграм-каналі в середу.

Президент повідомив, що поінформував главу японського уряду про масований обстріл Росією енергетичної інфраструктури України в різдвяну ніч.

Зеленський подякував Японії за готовність працювати для якнайшвидшого досягнення справедливого і тривалого миру.

"Вдячний за рішення уряду Японії передати Україні ще $3 млрд, забезпечених замороженими російськими активами, і за додаткову допомогу на енергетичне обладнання й будівництво укриттів", - зазначив Зеленський.

Співрозмовники домовилися зустрітися для продовження діалогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 107 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Очільник Київської МВА закликав Кличка збільшити фінансування оборони столиці

Сибіга: Єдина політична перешкода для вступу України в ЄС - позиція Угорщини

США послаблюють деякі санкції проти Білорусі, зокрема щодо літаків Лукашенка

Підозрюваний до причетності в підриві "Північного потоку" українець Кузнецов оголосив голодування в італійській в’язниці

Шатдаун в США сягнув історичного рекорду з тривалості – посол

Орбан після виступу Зеленського в Брюсселі: Підтримка, яку Україна отримує від ЄС, включає угорські гроші

Жоден з підрозділів Сил оборони України не перебуває в оточенні у Покровсько-Мирноградській агломерації - Генштаб

Генштаб підтвердив ураження НПЗ у Нижньогородській області РФ і низки об’єктів ворога

Ситуація на покровському напрямку лишається критичною, ворог продовжує накопичення в місті – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА