Інтерфакс-Україна
20:38 25.12.2024

Глава МЗС Латвії після обстрілу: М'ясник у Кремлі не зацікавлений у мирі, політика Росії - це війна

1 хв читати
Глава МЗС Латвії після обстрілу: М'ясник у Кремлі не зацікавлений у мирі, політика Росії - це війна

Міністерка закордонних справ Латвії Байба Браже засудила російський масований обстріл на Різдво, зазначивши, що єдиний спосіб досягти справедливого і міцного миру в Україні - продовжувати підтримувати українців.

"М'ясник у Кремлі не зацікавлений у мирі, політика Росії - це війна. Єдиний спосіб досягти справедливого і міцного миру в Україні - продовжувати підтримувати Україну на полі бою, в енергетичному секторі, фінансово і політично, стримуючи при цьому Росію", - написала вона в соцмережі Х.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що, за попередніми даними, під час останньої масованої атаки РФ застосувала понад 70 ракет різних видів, ціллю була енергетика, ППО вдалося збити понад 50 ракет, проте є влучання.

Зеленський зазначив, що Путін свідомо вибрав Різдво для атаки.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга назвав черговий удар РФ по українській енергосистемі - відповіддю Путіна тим, хто говорив про ілюзорне "різдвяне перемир'я".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Національна гвардія у Вашингтоні буде озброєна

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

КНР готова відігравати конструктивну роль у врегулюванні війни в Україні – МЗС на відмову від гарантій безпеки

США можуть надати Україні повітряну підтримку розвідкою у рамках гарантій безпеки – ЗМІ

Ремонт нафтопроводу "Дружба" після українського удару триватиме щонайменше 5 днів – глава МЗС Угорщини

Землетрус зафіксували на арктичній станції "Академік Вернадський"

Найкраща гарантія безпеки України - членство в ЄС і НАТО - Стефанчук

Заарештований за підозрою в підриві "Північного потоку" українець не дав згоди на екстрадицію до Німеччини - ЗМІ

Відомо про трьох поранених через ворожий обстріл Краматорська – ОВА

Трамп: Я не хотів би бути на зустрічі Зеленського та Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА