21:38 25.12.2024

Літак, що впав у Казахстані, підбила російська ЗРК

1 хв читати

Літак "Embraer 190" азербайджанської авіакомпанії, який сьогодні вранці впав поблизу Актау в Казахстані, був збитий російським зенітно-ракетним комплексом.

"Сьогодні вранці літак Embraer 190 азербайджанської авіакомпанії, що летів із Баку до Грозного, був збитий російським ЗРК", - повідомив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко в телеграм.

За його словами, Росія повинна була закрити повітряний простір над Грозним, але не зробила цього.

"Літак отримав пошкодження від росіян і його відправили до Казахстану, замість того, щоб екстрено посадити в Грозному і врятувати життя людей", - наголосив Коваленко.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Одеса підписала меморандум про співпрацю в сфері охорони здоров'я з Францією – мер Труханов

Росіяни обстріляли 12 громад Сумської області, є жертви і поранені - ОВА

Ще на 11 напрямках тривають ворожі атаки - Генштаб

На покровському напрямку с початку доби знешкоджено 261 окупанта

Прикордонники викрили контрабанду психотропів і ліків на 1,3 млн грн - Держприкордонслужба

В Кривому Розі внаслідок ракетної атаки пошкоджені будинки, бізнес-об'єкти та навчальний заклад

Мирний мешканець постраждав через ворожий обстріл села на Харківщині

Департамент КМДА протягом тривалого періоду не забезпечував своєчасного реагування на незаконну реєстрацію нерухомого майна - Мінюст

Трамп підписав указ про повернення пластикових соломинок замість паперових

Міноборони офіційно оголосило про початок добровільного залучення 18-24-річних українців в ЗСУ терміном на рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА