Інтерфакс-Україна
14:29 27.12.2024

Понад 41 тис. сімей отримали "пакунок малюка" у 2024 р. - Мінсоцполітики

1 хв читати
Понад 41 тис. сімей отримали "пакунок малюка" у 2024 р. - Мінсоцполітики

У 2024 році в медичних закладах України сім'ям роздали понад 41 тис. боксів для новонароджених "пакунок малюка", повідомляє Міністерство соціальної політики.

"Варто зазначити, що родини з немовлятами охоче обирають пакунок замість грошової компенсації. Ще на початку року Мінсоцполітики провело консультації з фокус групою – родинами, які висловили свої побажання щодо наповнення боксу. У пакунку відтепер 50 якісних, надійних та корисних речей для дитини, яка з’явилася на світ", - ідеться в повідомленні міністерства.

Крім того, зазначається, що ЮНІСЕФ розробив книжку-порадник для молодих родин, як доглядати за дитиною від народження і до року, і це видання також доповнило бокс.

"Також батьки мають можливість замість пакунку отримати грошову компенсацію його вартості - 7689 грн. Найчастіше за компенсацією звертаються батьки, для яких малюк - не перша дитина", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що в пологових будинках на сьогодні є майже 35 тис. пакунків, готових до видачі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп і Рубіо ухвалять відповідні рішення за результатами переговорів України й РФ через два тижні– Держдеп

В німецькому уряді вважають, що ЄС повинен повернутися до питання використання заморожених активів РФ – ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 141 ворожу атаку - Генштаб

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

Понад 600 ветеранів та членів їх сімей взяли участь у фестивалі Superhumans Reunion’25

Мерц обговорить з Трампом війну в Україні під час візиту до США 5 червня

На "Книжковому Арсеналі" вилучили 74 газові балончики, 12 боєприпасів та вогнепальну зброю – УДО

Через ворожі удари по Куп’янську та Вовчанських Хуторах загинула жінка, постраждали три мирних жителі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА