Інтерфакс-Україна
07:37 28.12.2024

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів Запорізької області, є пошкодження

1 хв читати
Окупанти обстріляли 12 населених пунктів Запорізької області, є пошкодження
Фото: https://t.me/ivan_fedorov_zp

Російські війська за добу здійснили майже 400 обстрілів по 12 населених пунктах Запорізької області, є пошкодження, повідомив голова ОВА Іван Федоров.

"За добу окупанти завдали 397 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області", - ідеться в його телеграмі.

Федоров зазначив, що ворог завдав авіаційного удару по Новодарівці, а 237 БПЛА різної модифікації атакували Лобкове, Кам'янське, Гуляйполе, Оріхів, Щербаки, Новоандріївку, Новоданилівку, Малу Токмачку, Білогір'я, Ольгівське, Малинівку і Новодарівку.

Також 6 обстрілів із РСЗВ накрили Новодарівку, Новоданилівку та Малу Токмачку, а 153 артобстріли завдано по території Лобкового, Гуляйполя, Щербаків, Новоандріївки, Новоданилівки, Білогір'я, Малинівки, Малої Токмачки, Новодарівки, Ольгівського та Малинівки.

Крім того, надійшло 13 повідомлень про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури. Мирні жителі не постраждали.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський з приводу авіатрощі: Наші думки з родичами та близькими жертв в Індії, Великій Британії, Португалії та Канаді

УЦОЯО готовий до розділення НМТ на 2 дні, але це може зашкодити вступникам з окупованих територій і за кордоном

Для подолання мінімального прохідного балу НМТ з математики потрібно знати предмет на рівні 7 класу - директорка УЦОЯО

Шмигаль доручив напрацювати механізм для вчасного будівництва й облаштування укриттів на Дніпропетровщині

Щонайменше 120 осіб могли загинути під час аварії літака Boeing на заході Індії - ЗМІ

Київ передав на фронт ще 2400 БпЛА різних типів та 5 вантажівок – Кличко

Завершився черговий етап великого обміну: з російського полону повернули важкопоранених і тяжкохворих захисників

Зеленський: Лише через справжню єдність ми можемо створити безпекові умови

Росію не хвилюють людські втрати, її можуть хвилювати тільки жорсткі санкції - Зеленський

Перебування українців на борту Air India не підтверджується - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА