Інтерфакс-Україна
16:48 28.12.2024

Кабмін погодив звільнення голів Київської та Полтавської обласних адміністрацій

1 хв читати
Кабмін погодив звільнення голів Київської та Полтавської обласних адміністрацій

Кабінет Міністрів України на засіданні в суботу, 28 грудня, погодив звільнення керівників двох обласних адміністрацій, повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Погоджено звільнення: Кравченка Руслана Андрійовича з посади голови Київської обласної державної адміністрації; Проніна Філіпа Євгеновича з посади голови Полтавської обласної державної адміністрації", - написав Мельничук у телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Премʼєр Бельгії не виключає судового позову проти ЄС через можливу конфіскацію російських активів

План розвитку залізниці на 2026р включає держзамовлення на перевезення та Wi-Fi у спальних потягах - Мінрозвитку

Наукову концепцію розвитку законодавства України обговорили в Києві

Кабмін затвердив положення про інформсистему "Пульс вступу" для моніторингу виконання зобовʼязань з євроінтеграції

Кабмін затвердив політику "зимового вступу" до вишів на "нульовий курс"

Отримувачі 1 тис. грн "Зимової підтримки" через "Укрпошту" зможуть витратити її до кінця лютого 2026р - Кабмін

Зеленський повідомив про посилення бойової авіації

Україна розвиває два документи, перший безпековий, другий економічний - Зеленський

Російський закон про "безхазяйне" майно на ТОТ грубо порушує основоположні норми міжнародного права та права людини – МЗС України

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА