Інтерфакс-Україна
07:08 29.12.2024

В авіакатастрофі в Південній Кореї вижили лише 2 людини з 181, які перебували на борту, решта загинули - ЗМІ

2 хв читати

Імовірно, 179 людей загинули в авіакатастрофі в аеропорту міста Муан у Південній Кореї в неділю, повідомляє агентство "Ренхап".

"Пожежна влада заявила, що, за винятком двох врятованих в результаті аварії, всі зниклі безвісти люди, ймовірно, загинули, додавши, що вони перемикаються на пошукові операції з вилучення тіл. На даний момент влада підтвердила 85 смертей в результаті аварії. Один пасажир і один член екіпажу - обидві жінки - були врятовані незабаром після аварії і перебувають на лікуванні в лікарні Мокпхо", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, літак був майже повністю знищений вибухом. "Відеоролики, показані місцевими телеканалами, показують, що літак намагається приземлитися без випущених шасі. Літак ковзав землею, врізався в бетонну огорожу, а потім вибухнув і спалахнув", - розповіли в агентстві.

Офіційні особи вважають, що причиною катастрофи могла стати відмова шасі, можливо, через зіткнення з птахом. Вони почали розслідування на місці, щоб визначити точну причину.

Виконувач обов'язків президента Південної Кореї Чхве Сан Мок прибув на місце аварії близько полудня, доручивши посадовцям докласти всіх зусиль для проведення пошукових операцій. Чхве також висловив глибокі співчуття членам сімей загиблих та пообіцяв надати їм усю можливу державну допомогу.

Як повідомлялося, на борту літака знаходилася 181 особа - 175 пасажирів та шість членів екіпажу. Він повертався із Бангкока (Таїланд). Більшість пасажирів були корейцями, крім двох громадян Таїланду.

Аварія сталася о 9:07 ранку за південнокорейським часом у неділю (2:07 за Києвом), коли літак південнокорейської авіакомпанії Jeju Air заходив на посадку у міжнародному аеропорту Муан у провінції Південна Чолла.

Джерело: https://en.yna.co.kr/view/AEN20241229001054315

ОСТАННЄ

Один з постраждалих внаслідок масованої атаки на Харків 23 листопада помер у лікарні

Лубінець: офіційні цифри не показують реальної картини сексуального насильства, пов'язаного з війною

До Києва прибула глава МЗС Латвії

Репарації постраждалим від СНПК повинні бути частиною міжнародного компенсаційного механізму - Кондратюк

Кравченко про фейкові інвалідності: 74 прокурори вже звільнені, будуть і вироки

Україна та НАТО запускають спільну програму для оборонних інновацій

"Укренерго" застосувало аварійні відключення в трьох областях після атаки РФ на енергооб'єкти в кількох регіонах

Фон дер Ляєн в Європарламенті: робота над текстом мирної угоди для України є відправною точкою на шляху вперед

Росія бачила "мирний план" Трампа, але ні з ким його ще не обговорювала - Ушаков

Генсек НАТО не виключив, що війна РФ проти України може закінчитися цього року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА