Інтерфакс-Україна
11:10 30.12.2024

Договір з УПЦ (МП) про безоплатне користування Кирилівською церквою в Києві закінчується 30 січня 2025 року

1 хв читати
Договір з УПЦ (МП) про безоплатне користування Кирилівською церквою в Києві закінчується 30 січня 2025 року
Фото: https://www.facebook.com/Kyrylivska

Договір з Українською православною церквою (Московського патріархату) про безоплатне користування Кирилівською церквою в Києві закінчується 30 січня 2025 року, повідомляє Міністерство культури та стратегічних комунікацій.

"30 січня 2025 року закінчується дія договору №42 від 03.03.2017 про безоплатне користування (використання) державного майна "Кирилівська церква", що розташована за адресою: м. Київ, вул. Олени Теліги, 12 і перебуває в оперативному управлінні Національного заповідника "Софія Київська", - ідеться у відповіді міністерства на запит агентства "Інтерфакс-Україна" щодо державного майна, стосовно якого 2025 року спливає термін дії договору з релігійними громадами УПЦ (МП) про безоплатне користування.

Зазначено, що договір про безоплатне користування (для проведення богослужінь) Кирилівською церквою XII ст. підписали Свято-Кирилівський чоловічий монастир Київської єпархії Української православної церкви (Московського патріархату) і Національний заповідник "Софія Київська" 3 березня 2017 року, а 29 січня 2020 року підписано додаткову угоду щодо продовження терміну користування до 30 січня 2025 року.

Як повідомлялося, раніше в Мінкультури повідомляли про відсутність договорів з релігійними громадами УПЦ (МП) щодо оренди та безоплатного користування державним майном, дія яких закінчується 2024 року.

ОСТАННЄ

Пропаганда в РФ готує ґрунт для майбутнього виходу Кремля з переговорів і відмови підписувати перемир'я з Україною – ISW

Президенти Кіпру та Фінляндії обговорили російську війну в Україні в контексті європейської безпеки

Міністри фінансів та голови центробанків G7 підтвердили підтримку України у спільній заключній заяві за результатами саміту

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

Глава МВФ обговорила з міністром фінансів України реформи для підтримки мобілізації доходів

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

З початку доби Сили оборони відбили 101 ворожу атаку - Генштаб

Іспанська поліція вважає, що у кілера, який убив Портнова було два спільники - ЗМІ

Технологічні сили України звернулися з відкритим листом до президента з проханням зняти заборону на контрольований експорт вітчизняного озброєння

Одну людину поранено внаслідок атаки ворожого дрона в Запорізькій області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА