Інтерфакс-Україна
17:59 30.12.2024

Чернишов обговорив із послами України та радниками посольств питання прав та інтересів українських громадян за кордоном

1 хв читати

Віцепрем'єр-міністр - міністр національної єдності України Олексій Чернишов обговорив із послами України та радниками посольств ключові питання забезпечення прав та інтересів українських громадян і підтримки в інтеграції до місцевих громад за кордоном.

"Сьогодні провів важливу зустріч з послами України та радниками посольств у Польщі, Німеччині, Чехії, Австрії, Франції, Литві, Латвії, Естонії. Лише на перші три з цих країн припадає 60% українців, які отримали статус тимчасового прихистку в ЄС внаслідок війни. Обговорили ключові питання щодо забезпечення прав й інтересів наших громадян і підтримки в інтеграції до місцевих громад", - написав Чернишов у фейсбуці.

Віцепрем'єр наголосив, що інтеграція не означає асиміляцію, і Україні необхідно зробити все можливе для того, щоб українці, які перебувають за кордоном, зберегли свою ідентичність.

"Ми вдячні країнам-партнерам за допомогу, водночас нагадую кожному громадянину, що Україна чекає на вас в будь-який час. Дякую нашим дипломатам за невпинну роботу. Попереду багато цікавих спільних проєктів, спрямованих на зміцнення зв’язків між українцями. У цих процесах буде важлива допомога наших дипломатичних місій", - додав він.

Чернишов також повідомив, що найближчим часом він планує робочі візити до зазначених країн для зустрічей з українськими громадами, членами уряду, місцевими представниками влади для обговорення ключових питань та координації подальших дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили російський порт "Новоросійськ" – джерело

Адміністрація Трампа готується депортувати українців, незважаючи на можливість їх призову до армії – ЗМІ

Школи у Львові та Чорткові будуть модернізовані до стандарту NZEB за підтримки Норвегії- Nefco

У Києві рятувальники виявили тіло шостої жертви російської атаки - влада

Кількість постраждалих на Одещині збільшилася до 10 осіб, серед них дитина – ДСНС

ДШВ: Мирноград – під контролем українських військових

НАБУ в операції "Мідас" починає етап фінрозслідування з залученням міжнародної допомоги та Держфінмоніторингу

Відомо про п'ятого загиблого у Києві, тривають пошуково-рятувальні роботи – КМВА

УЧХ працював на п’яти локаціях столиці після російських обстрілів

На вихідних в Україні подекуди невеликий дощ, на півдні та південному сході - туман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА