Інтерфакс-Україна
20:15 30.12.2024

Умєров і члени наглядових рад ДОТ і Агенції оборонних закупівель визначили пріоритети на 2025 р.

1 хв читати
Умєров і члени наглядових рад ДОТ і Агенції оборонних закупівель визначили пріоритети на 2025 р.

Міністр оборони України Рустем Умєров і члени наглядових рад "Державного оператора тилу" та Агенції оборонних закупівель окреслили пріоритети на 2025 рік, спрямовані на формування дієвих інституцій оборонних закупівель, повідомила пресслужба Міноборони.

"Провів важливі зустрічі з наглядовими радами "Державного оператора тилу" та "Агенції оборонних закупівель", - наводить пресслужба слова Умєрова в телеграмі у понеділок.

Як повідомив міністр, на зустрічі з членами наглядових рад обговорювали пріоритети на 2025 рік. А саме: вдосконалення механізмів закупівель; моніторинг і контроль виконання контрактів; розширення співпраці з міжнародними партнерами; забезпечення оперативного та своєчасного зворотного зв'язку для компаній і постачальників; створення ефективної системи внутрішнього контролю.

"Наша спільна мета з обома наглядовими радами - сформувати міцні та дієві інституції, здатні оперативно виконувати ключові стратегічні завдання. Від їхньої роботи залежить сила та обороноздатність нашої армії", - наголосив Умєров.

Міністр також зазначив, що оборонні закупівлі - це стратегічний напрям, який безпосередньо впливає на боєздатність української армії. "Впровадження сучасних підходів до управління ресурсами дозволить підвищити якість забезпечення наших військових", - переконаний міністр оборони України.

Умєров подякував членам наглядових рад за їх роботу. "Лише спільні, скоординовані дії між Міністерством оборони, наглядовими радами та агенціями здатні забезпечити ефективність оборонних закупівель і зміцнити довіру суспільства до цього процесу", - підсумував Умєров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та президент Чехії обговорили продовження допомоги, зокрема з постачання артснарядів, обмінялися новими ідеями

Мінрозвитку спростувало інформацію про визначення урядом періоду опалювального сезону з 1 листопада 2025р до 31 березня 2026р

УЧХ провів навчання з мінної безпеки для мешканців Сумщини

Інформації щодо постраждалих українців внаслідок зіткнення швидкісних потягів у Словаччині немає - МЗС

США готові співпрацювати з Іраном - Трамп

США виступили за обмеження розкриття чутливої для України інформації у справі ПАТ "Татнєфть" - Мін’юст

Трамп попросив Віткоффа зосередитися на врегулюванні російсько-української війни

Секретар Одеської міськради від "Слуги народу" може очолити Одесу в разі позбавлення мера громадянства – ЗМІ

Стефанчук та міністерка праці Німеччини обговорили питання фінансової підтримки України

Гетманцев пропонує передбачити базові оклади для викладачів вишів на рівні 30-40 тис. грн в проєкті держбюджету-2026

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА