Інтерфакс-Україна
21:41 30.12.2024

Суд засудив до тримання під вартою із заставою в 30,2 млн грн ексголову Апеляційного госпсуду Львівської області

1 хв читати
Суд засудив до тримання під вартою із заставою в 30,2 млн грн ексголову Апеляційного госпсуду Львівської області

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою в розмірі 30,2 млн грн до ексголови Апеляційного господарського суду Львівської області, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"30 грудня 2024 року слідчий суддя ВАКС задовольнив клопотання детективів НАБУ, погоджене прокурором САП, і застосував до колишнього голови Апеляційного господарського суду однієї з областей запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 30 млн 280 тис. грн застави", - ідеться в повідомленні.

Суд ухвалив рішення взяти підозрюваного під варту в залі суду.

Як зазначається, строк дії запобіжного заходу - до 27 лютого 2025 року включно.

Станом на сьогодні дії всіх викритих осіб кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 КК України.

Досудове розслідування триває.

Як повідомлялося, підозру у вимаганні $1 млн від приватного підприємця висунуто колишньому голові Апеляційного господарського суду однієї з областей, повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

На початку грудня 2024 року САП і НАБУ викрили суддю та колишнього голову Господарського суду Львівської області на вимаганні у представника приватної компанії $1 млн неправомірної вигоди. За ці кошти особі обіцяли забезпечити ухвалення потрібних рішень у судових справах, які перебували у провадженні одного з апеляційних господарських судів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

"Фокстрот" відкрив 6-й магазин у Кривому Розі

Нікополь під обстрілом: загинула 56-річна жінка, поранено чоловіка

Програма "Контракт 18-24" для операторів дронів залучила вже 46 підрозділів - Паліса

Пожилая женщина получила ранения в результате вражеского обстрела Купянска

Літня жінка отримала поранення внаслідок ворожого обстрілу Купʼянська

Примусова евакуація родин з дітьми оголошена з Ярового та 19 населених пунктів Лиманської громади

Україна разом із Молдовою мають рухатись у перемовному процесі щодо вступу в ЄС - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА