Інтерфакс-Україна
22:27 30.12.2024

Інформацію про хакерську атаку РФ на українські телеканали не підтверджено

1 хв читати

Інформацію про злам українських телеканалів із боку РФ і погрози удару "Орішником" не підтверджено, канали функціонують належним чином, повідомляє прес-служба "1+1 media". 

"Звертаємо вашу увагу, що наразі інформація про злам ефірного мовлення не підтверджена - телеканали функціонують належним чином. Жодних скарг від провайдерів або глядачів не отримано", - ідеться в повідомленні на сторінці Facebook.

У компанії повідомили, що впродовж останньої години в мережі поширюється інформація про те, що українські телеканали нібито зазнали чергової хакерської атаки з боку РФ, а контент на ТБ підмінили повідомленням про нібито загрозу удару "Орішником" по території України.

"Схоже, ворог розповсюдив неправдиву інформацію інтернетом з метою дестабілізувати та залякати українців. Вкотре нагадуємо: читайте верифіковані медіа, не поширюйте сумнівну інформацію, адже ворог тільки цього й чекає", - наголосили в медіа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

Генасамблея ООН закликала до олімпійського перемир’я під час Зимових ігор-2026

Звільнився директор ДЕЦ МОЗ Бабенко

Мерц застережливо відреагував на можливість участі німецьких миротворців в Україні, водночас не відкидаючи її

Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури - КМДА

Російський посланець Дмитрієв вирушає до Майамі для зустрічей з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

Через погодні умови обмежено рух вантажівок в Полтавській та Дніпропетровській областях - Укртрансбезпека

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА