11:22 31.12.2024

Суд відправив під варту голову Апеляційного госпсуду Львівської області, альтернатива - застава в 30,2 млн грн

2 хв читати
Суд відправив під варту голову Апеляційного госпсуду Львівської області, альтернатива - застава в 30,2 млн грн

Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) у понеділок, 30 грудня, застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до колишнього голови Апеляційного господарського суду Львівської області з альтернативою застави в розмірі 30,2 млн грн, повідомила пресслужба ВАКС.

"Учора, 30 грудня, слідча суддя ВАКС застосувала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до колишнього голови суду зі Львівщини... Альтернативою суддя визначила заставу в розмірі 30,2 млн грн", - йдеться в повідомленні ВАКС на сайті у вівторок.

Повідомляється, що підозрюваного взяли під варту в залі суду. Зазначається також, що після внесення застави підозрюваний підлягає звільненню з-під варти з покладенням на нього визначених обов'язків, зокрема, прибувати до детектива, прокурора та суду на кожну вимогу; не залишати межі Львівської області, здати на зберігання у відповідні органи державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, які дають право на виїзд з України та в'їзд в Україну; носити електронний засіб контролю.

У повідомленні ВАКС зазначається, що раніше антикорсуд обрав запобіжні заходи ще двом особам у зазначеному провадженні.

У повідомленні не зазначено ім'я підозрюваного, але судячи з фабули справи, ідеться про колишнього голову Апеляційного господарського суду Львівської області, якому було оголошено підозру 26 грудня у вимаганні $1 млн від приватного підприємця.

Повідомлялося також, що на початку грудня 2024 року САП і НАБУ викрили суддю і колишнього голову Господарського суду Львівської області на вимаганні у представника приватної компанії $1 млн неправомірної вигоди. За зазначені кошти особі обіцяли забезпечити ухвалення потрібних рішень у судових справах, які перебували у провадженні одного з апеляційних господарських судів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Харкові збільшилася до 3 - мер

Через удар ворожого БПЛА по Харкову у двох мирних мешканців гостра реакція на стрес - Терехов

Харків атакував ворожий "Шахед", інформація щодо постраждалих уточнюється - мер

Стармер: я готовий ввести британські війська в Україну, щоб забезпечити виконання мирних угод

У Харкові пролунав вибух, росіяни атакують місто "шахедами" – мер

На покровському напрямку за добу знешкоджено 172 окупанта та 29 од. техніки – Генштаб

Захисники і захисниці в рамках ПМГ зможуть безоплатно отримати послугу із забору та зберігання репродуктивних клітин

Радник з нацбезпеки США радить Зеленському укласти угоду про корисні копалини для компенсації американської допомоги

Трамп вважає, що може "дуже скоро" зустрітися з Путіним

Створення єдиного органу держконтролю на фармринку має стати пріоритетною задачею – експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА