Інтерфакс-Україна
13:42 31.12.2024

Мінсоцполітики: Майже 1 млн українців уже отримали допомогу за програмою "Зимова єПідтримка" через "Укрпошту"

2 хв читати
Мінсоцполітики: Майже 1 млн українців уже отримали допомогу за програмою "Зимова єПідтримка" через "Укрпошту"

Майже мільйон українців уже отримали державну допомогу за програмою "Зимова єПідтримка" через "Укрпошту", повідомляє Міністерство соціальної політики.

"У грудні 2024 року майже мільйон громадян, які отримують пенсії та соціальні виплати через "Укрпошту", скористалися програмою "Зимова єПідтримка". Серед отримувачів допомоги - пенсіонери, люди з інвалідністю I та II груп, а також мешканці прифронтових територій. Ще мільйон громадян можуть отримати допомогу від держави до кінця лютого 2025 року", - ідеться в повідомленні міністерства.

У відомстві нагадали, що 1 тис. грн. від держави можна отримати під час планової виплати пенсії або соцдопомоги, а витратити - у відділеннях "Укрпошти" на товари та послуги за відповідним переліком, зокрема: на оплату комунальних платежів, здійснення внесків на благодійні організації, поповнення рахунків мобільних операторів, оформлення передплати, придбання друкованих видань, оплату поштових послуг, а також придбання товарів та ліків українського виробництва, які зазначені у списку цього поштового оператора.

"Щоб отримати допомогу від держави через "Укрпошту", жодних заяв подавати не потрібно. Списки таких отримувачів формує Міністерство соціальної політики України. Про нарахування 1000 гривень громадян повідомляють працівники "Укрпошти" під час планової виплати пенсії або соціальної допомоги", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що завдяки розгалуженій мережі "Укрпошти" державну допомогу отримали майже 650 тис. жителів сільських і віддалених районів, понад 300 тис. пенсіонерів та одержувачів соцвиплат у містах, а також 116 тис. українців, які проживають у прифронтових районах.

Як повідомлялося, заявку на отримання 1 тис. грн за програмою "Зимова єПідтримка" можна буде подати через "Дію" протягом зими 2024/2025, а витратити кошти протягом 2025 року. Зокрема, витратити допомогу можна буде на ліки, книжки, одяг, автобусні та залізничні квитки, на оплату комунальних послуг, перенаправити кошти на благодійні рахунки Сил безпеки і оборони або волонтерського фонду.

Раніше прем'єр заявив, що влада пізніше здійснить аудит наданої допомоги в межах "Зимової єПідтримки". Ті, хто оформив заявки за кордоном, будуть її повертати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан у відповідь на промову Зеленського в Давосі розпорядився викликати в угорський МЗС посла України

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

ДСНС попереджає про ожеледь та сніголавинну небезпеку у вівторок

Зеленський підняв розмір щорічних грантів молодим вченим і докторам наук до 300-700 тис грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА