Інтерфакс-Україна
08:32 02.01.2025

На південному фронті противник використовував близько 300 FPV-дронів, зокрема "Ланцет"

1 хв читати
На південному фронті противник використовував близько 300 FPV-дронів, зокрема "Ланцет"

Оперативна обстановка на Півдні України залишається стабільно напруженою, склад і характер дій військ противника залишається незмінним, ознак формування ним наступальних угруповань не виявлено, повідомляють у телеграм-каналі Сил оборони Півдня 2 січня.

"За минулу добу було зафіксовано понад 260 обстрілів... Загарбницькі війська продовжують активно завдавати ударів дронами-камікадзе. Минулої доби ворог використав 299 FPV-дронів різних модифікацій, зокрема баражувальні типу "Ланцет", і скинув понад 330 осколкових боєприпасів із вражаючими властивостями", - ідеться в повідомленні.

За даними Сил оборони Півдня, противник не припиняє і штурмові дії, не полишає наміру захопити наші позиції. Минулої доби на Півдні було зафіксовано 4 таких спроби.

"На гуляйпільському та оріхівському напрямках ворог проводить інженерну та повітряну розвідку, час від часу тренує групи штурмовиків. За минулу добу противник знову частково провів ротаційні заходи на позиціях переднього краю.

На придніпровському напрямку окупанти двічі вдавалися до штурмів острівної зони. Безуспішно та з втратами особового складу, ворог повернувся на вихідні позиції", - інформували про ситуацію Сили оборони Півдня.

Раніше повідомлялося, що російські терористи завдали авіаційного удару із застосуванням десятка керованих авіабомб по Степногірську Запорізької області, загинула одна людина.

 

ОСТАННЄ

Сполучені Штати надають Україні лічені дні до Різдва для погодження пропозицій США щодо гарантій безпеки

ОВА: За добу на Донеччині поранено 12 цивільних

Стармер зазначив, що Коаліція охочих підготувала плани з посилення обороноздатності України — ЗМІ

Припинення вогню між Україною та РФ до Різдва малоймовірне — прем’єр Польщі

Кількість постраждалих унаслідок атаки БПЛА по Запоріжжю зросла до трьох, пожежу в багатоповерхівці ліквідовано

Ворог просунувся у чотирьох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

16 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

ОВА: У Запоріжжі внаслідок атаки безпілотника постраждали двоє людей, горіла багатоповерхівка

Головний маршал авіації Британії закликав посилити підготовку до можливої загрози з боку РФ — ЗМІ

Німеччина представила 10-пунктовий план поглиблення підтримки оборони України - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА