11:14 02.01.2025

Міносвіти 2,5 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону працівниками закладів освіти у 2024 р.

1 хв читати
Міносвіти 2,5 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону працівниками закладів освіти у 2024 р.

Міністерство освіти і науки України 2 481 раз клопотало перед Державною прикордонною службою щодо перетину кордону військовозобов'язаними працівниками закладів освіти і науки у 2024 році.

"Із 1 січня до 25 грудня 2024 року Міністерством освіти і науки України за зверненнями закладів освіти та наукових установ із проханням клопотати перед Адміністрацією Державної прикордонної служби України щодо розгляду можливості перетину державного кордону науковими та науково-педагогічними працівниками надіслано 2481 лист", - ідеться у відповіді міністерства на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

Водночас у Міносвіти зазначили, що відомство не володіє інформацією про осіб, які порушили взяті зобов'язання щодо термінів повернення в Україну.

Як повідомлялося, Міносвіти 2713 разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону працівниками закладів освіти у 2022-2023 роках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Росіяни обстріляли 12 громад Сумської області

МЗС після перемоги Ziferblat у нацвідборі: чекаємо з нетерпінням на виступ України на великій сцені "Євробачення-2025"

У глядацькому голосуванні нацвідбору "Євробачення-2025" в "Дії" взяло участь понад 360 тис. українців

Гурт Ziferblat після перемоги в нацвідборі "Євробачення-2025": зараз у нас ренесанс української музики, і ми не повинні втратити цей шанс

Гурт Ziferblat представлятиме Україну на "Євробаченні-2025" у Швейцарії

Понад 240 окупантів знешкоджено на покровському напрямку з початку доби – Генштаб ЗСУ

В Міноборони сподіваються на відновлення роботи "Резерв+" у неділю

Застосунок "Дія" працює з незначними перебоями після початку глядацького голосування в нацвідборі на "Євробачення-2025"

Пасажиропотік через кордон стабілізувався

Умєров обговорив з головою Військового комітету НАТО розвиток українського ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА