Інтерфакс-Україна
13:44 02.01.2025

Україна налаштує програму Grain from Ukraine для співпраці із сирійською адміністрацією - Зеленський

1 хв читати
Україна налаштує програму Grain from Ukraine для співпраці із сирійською адміністрацією - Зеленський
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/12886

Україна налаштує програму Grain from Ukraine для співпраці із сирійською адміністрацією, повідомив президент України Володимир Зеленський за підсумками доповіді щодо візиту до Сирії 30 грудня міністра закордонних справ України Андрія Сибіги та міністра аграрної політики та продовольства Віталія Коваля.

"Доповідь міністрів закордонних справ України та аграрної політики України щодо візиту в Сирію. Результати переговорів у Дамаску, безпекові й економічні перспективи. Україна допоможе всім зусиллям для стабілізації в Сирії. Налаштуємо програму "Зерно з України" для співпраці із сирійською адміністрацією та всіма партнерами, які готові підтримати", - повідомив Зеленський у своєму телеграм-каналі в четвер.

За словами президента, "більше стабільності на Близькому Сході - це більше миру й торгівлі для всіх партнерів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правоохоронці повідомили колишньому судді одного з районних судів Дніпропетровщини про підозру в отриманні хабаря

Конкурсна комісія сподівається обрати голову Держмитслужби протягом шести місяців

У Києві стався вибух, є загиблий і поранений

Збагачувальна фабрика ДТЕК на Донеччині знов атакована ворогом

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

В Києві завершується форум оборонних індустрій DFNC: захід прийняв близько 2000 учасників із понад 20 країн світу

Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА