Інтерфакс-Україна
18:07 02.01.2025

Головна інспекція Міноборони виконає комплексний аналіз Командування Сухопутних військ - Умєров

2 хв читати
Головна інспекція Міноборони виконає комплексний аналіз Командування Сухопутних військ - Умєров

Міністр оборони України Рустем Умєров анонсував проведення Головною інспекцією Міноборони комплексного аналізу Командування Сухопутних військ ЗСУ.

"Події у Сухопутних військах безпосередньо впливають на ситуацію на фронті. Саме тому підтримую необхідність для нового командувача СВ ЗСУ генерал-майора Михайла Драпатого мати повну картину стану справ. Для цього Головна інспекція Міноборони проведе комплексний аналіз Командування СВ ЗСУ", - написав він у фейсбуці.

За словами міністра, це включатиме аналіз організаційної структури та повноважень; оцінку ефективності управлінських процесів; перевірку на дотримання законодавства.

На основі результатів перевірки Міноборони запровадить реформи в системі управління та кадрової політики в Командуванні СВ, оптимізує управлінські процеси, посилить боєздатність підрозділів новими підходами до підготовки.

"Це крок до ефективнішої та сильнішої армії", - заявив Умєров.

Як повідомлялося, головний редактор видання "Цензор" Юрій Бутусов днями написав у своєму телеграм-каналі, що ДБР у грудні 2024 року порушило кримінальну справу за обставинами формування 155-ї механізованої бригади "Анна Київська", яка вступила в бій під Покровськом.

Державне бюро розслідувань розслідує факти, викладені у ЗМІ щодо 155-ї механізованої бригади "Анна Київська", справу розслідують за статтями про перевищення повноважень і дезертирство, повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" радниця із комунікацій ДБР Тетяна Сапьян.

"ДБР дійсно вивчає факти, викладені у ЗМІ, у межах кримінального провадження, порушеного за ст. 426-1 (перевищення військовою особою влади або службових повноважень) і ст. 408 (дезертирство). Кримінального кодексу України Розслідування триває. Говорити про якісь попередні результати поки що зарано", - сказала Сапьян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБС завдали масованого удару по базі пусків ударних БпЛА в Донецькому аеропорту

Порошенко передав захисникам нові комплекси протидії дронам

Міноборони почало тестувати систему цифровізованого управління продовольчим забезпеченням

Після атаки залишились без світла понад 75 тис. споживачів на Чернігівщині, є знеструмлення на Харківщині і Сумщині – Міненерго

Сибіга: Росія не надала доказів звинувачень України в нібито "атаці на резиденцію Путіна", бо атаки не було

Сирський: ЗСУ посилюють систему перехоплення "шахедів" та формують окремі дивізіони безпілотних систем ППО

У київському метро 1 та 2 січня збільшать інтервали між рухом поїздів

Зеленський вручив 20 сертифікатів на отримання квартир Героям України та рідним загиблих воїнів

СБУ затримала киянина, який "засвітив" роботу ППО під час обстрілів столиці

Закарпаття отримає інноваційний простір Karpaty зі школою на 890 учнів за ініціативи "Френдлі Віндтехнолоджі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА